CO ROBIĘ ZA PIENIĄDZE?

Potrafię dostrzegać momenty zwrotne z odpowiednim wyprzedzeniem. Zarażam otaczające mnie osoby energią, ideami lub pomysłami. Łatwo dopasowuję się do zmiennych warunków i nie unikam ryzyka wychodząc na przeciw wyzwaniom i możliwościom. Świetnie nadaję się do inicjowania przedsięwzięć. Najlepiej uczę się przez działanie. Wszystko, co robię, robię z poświęceniem, z namiętnością. Mam charakter nieposkromionego bojownika. Przekonaj się.

 

Kurowska

Kurowska

copywriter, event coordinator, trainer

Na początku pracowałam jako doradca biznesowy i indywidualny w CCIG. W ten sposób kładłam podwaliny pod temat budowania marki i obsługi klienta. Od maja 2014 do października 2015 pracowałam w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości Uniwersytetu Opolskiego, gdzie zarządzałam biurem, dbałam o PR i marketing, pracowałam jako trener  oraz stwarzałam nowe możliwości rozwoju studentom UO.

Wspierałam także Fundację Kwitnące Talenty przy projekcie Szkoły Kwitnących Talentów. Dbałam tu o komunikację i promocję oraz koordynowałam organizację warsztatów. Jako asystentka ds. PR w Opolgrafie pracowałam nad Festiwalem Książki Opole 2016. Przygotowanie imprezy masowej i targów książki, obsługa social media oraz opieka nad wolontariuszami – to moje najważniejsze zadania.

Na swoim koncie mam także konferansjerkę (m.in. StartUp Mixery w Opolu, finał WOŚP w Brzegu i Praszce, Festiwal Książki Opole 2016 i kilka pomniejszych wydarzeń), prowadzenie warsztatów i szkoleń z zakresu media relations, autoprezentacji i liderstwa (Festiwal BOSS w Opolu, Ogólnopolskie Dni Prawnicze 2016 – ELSA Opole oraz dla AIP UO.

 • Pisanie tekstów 80% 80%
 • Tworzenie grafiki pod social media 65% 65%
 • e-mail marketing 70% 70%
 • Montaż audio 60% 60%
 • Śledzenie trendów i analiza 80% 80%
 • Tworzenie koncepcji 75% 75%
 • Tworzenie strategii komunikacji 65% 65%
 • Koordynowanie projektu 65% 65%
 • Współpraca z mediami 90% 90%
 • Obsługa social media 85% 85%
 • Zarządzanie biurem 85% 85%
 • Konferansjerka 65% 65%

%

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Uniwersytet Opolski (BA)

%

Applied Gender Studies, Uniwersytet Opolski (MA)

Z Meg Kurowską miałem okazję współpracować w trakcie naszej wspólnej działalność w klubie Toastmasters Opole. Kiedy pełniłem funkcję prezesa klubu, Magda była dla mnie ogromnym wsparciem będąc wiceprezeską ds. Edukacji.

Meg jest sumienną osobą na którą można zawsze liczyć. Kiedy podejmuje się jakichkolwiek zadań, wykonuje je z wielkim zaangażowaniem, dbają o każde szczegóły. To co mi się bardzo podobało podczas naszej współpracy, to pozytywna atmosfera którą Magda potrafiła wprowadzić do całego zespołu.

Jeżeli ktoś poszukuje solidnej osoby do współpracy, to z całą pewnością Meg spełni jego oczekiwania.

Marcin Leśniak

President, Toastmasters Opole

Zaświadczam, że Magdalena Kurowska wypełniała należyte obowiązki związane z Festiwale Książki Opole 2017 sumiennie, z zaangażowaniem i rzetelnością. Z pewnością, możemy polecić współpracę z Magdaleną, jej kreatywność i odpowiedzialność przyczyni się do sukcesu niejednego w przyszłości projektu.

Natalia Pojasek

specjalistka ds. PR i marketingu, Opolgraf SA

Dzięki wykazywanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętnościom sprawnego myślenia w sytuacjach kryzysowych, Pani Magdalena Kurowska z powodzeniem wykonywała powierzone jej zadania. Sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Posiadane zdolności interpersonalne sprawiają, że Pani Magdalena Kurowska świetnie rozumiała się ze współpracownikami, wykonywała swoje zadania systematycznie i obowiązkowo. Bardzo dobrze sprawdzała się w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku jak i umiejętności pracy w zespole. Jest osobą ambitną, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje. Nie boi się wyzwań i chętnie stosuje nowatorskie rozwiązania.

Ewa Rurynkiewicz

Kanclerz, Uniwersytet Opolski

Warsztaty dotyczyły warunków studiowania na Uniwersytecie Opolskim, oferty AIP UO a także możliwości rozwijania kompetencji i podnoszenia swojej konkurencyjności na rynku pracy. Pani Magda jest osobą kreatywną, komunikatywną, otwartą i energiczną. Zajęcia prowadziła w sposób ciekawy, łatwo nawiązując kontakt z młodzieżą, a informacje przez Nią przekazywane były cenną wskazówką dla osób budujących swoją karierę.

mg inż. Dagmara Smereczyńska

Wicedyrektor, Zespół Szkół Budowlanych im. Papieża Jana PAwła II w Opolu

Prelegentka przeprowadziła spotkanie dot. autoprezentacji w bardzo ciekawy i dynamiczny sposób. Każdy z uczestników miał możliwość swobodnego wyrażenia swojej opinii podczas zajęć oraz otrzymania przydatnych wskazówek. Ogromna charyzma oraz pomysłowość Magdaleny Kurowskiej, sprawiły, że uczestnicy warsztatu nie czuli skrępowania w sytuacji swojej prezentacji czy podczas ćwiczeń. Wszyscy uczestnicy pozytywnie wypowiadali się po zakończonym spotkaniu, co pokazuje pełny profesjonalizm prelegentki.

Kinga Karwcka

Przewodnicząca , Rada Studencka Wydziału Ekonomicznego UO

Szkolenia Magdy zawsze były bardzo dobrze przygotowane i ciekawe, prowadzone swobodnie, w przyjemnej atmosferze. Mimo tak młodego wieku ma duże doświadczenie i to dało się odczuć na spotkaniach. Bez wątpienia jest praktykiem, który dzieli się wiedzą zdobytą podczas studiów.

Jolanta Szubert

koordynator, Studenckie Forum Business Centre Club

Doskonale odnajduje się w sytuacjach związanych z odpowiedziami na czasami bardzo trudne pytania. Odpowiada tak samo jak szkoli. Rzeczowo, konkretnie, ale zarazem prosto i przyjemnie zaciekawiając swego odbiorcę. Jako uczestnik bardzo wielu szkoleń to właśnie Magdalenę Kurowską poleciłbym jako tę, która urodziła się by przekazywać wiedzę.

Marcin Surma

członek, Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego