Postanowiłam, że w tym roku nie będzie żadnych postanowień noworocznych. 🙂 Przyznaje jednak, że od dłuższego czasu chodził mi po głowie pewien pomysł i doszłam do wniosku, że nie ma co dłużej czekać. Znasz ten dowcip o cyrku i wchodzeniu całym na biało? To właśnie Ty, wchodzisz w tym momencie cały na biało. 

PZU organizuje konkurs Inwestycja w Przyszłość, w którym wystartowałam. Stypendium rozwojowe – główna nagroda – to coś co pomoże mi przygotować kurs liderski dla młodych kobiet. Znam sporo dziewczyn, które jak ja wahają się w nieskończoność: Czy wystarczająco umiem? Czy jestem odpowiednią osobą do tego? Są lepsi ode mnie, nie ma sensu nawet startować, tracąc często świetne okazje. Lub takie, które już działają jako liderki poszczególnych grup, ale zmagają się z wyzwaniami, przez które udało nam, doświadczonym, przejść już dawno temu.

Gdy ponad 6 lat temu zaczynałam pracę w środowisku studenckim, nie obyło się bez wsparcia starszych. Dziś widzę więcej kobiet na funkcjach kluczowych, ale też to, że przydałoby im się konkretne, merytoryczne wsparcie. I stąd mój pomysł na kurs liderski.

Jak możesz mi pomóc?

  1. Wystarczy, że oddasz na mnie głos w aplikacji konkursowej. Znajdziesz ją w tym linku. Możesz zagłosować na mnie tylko raz, ale także każdy głosujący może oddać głos na nieograniczoną liczbę uczestników konkursu.
  2. Zaproś swoich znajomych do wydarzenia, które zorganizowałam na Facebooku lub prześlij im link do mojej prezentacji w aplikacji konkursowej. Niech ten pomysł popłynie w świat! 🙂 Będę też chciała wrzucać co jakiś czas ciekawe treści na to wydarzenie, więc jeśli chcesz zobaczyć zimową Grecję, dopisz się na wydarzenie.
  3. Wyślij znajomym wiadomość prywatną z linkiem do mojej prezentacji. Oddadzą głos, a przy okazji odświeżycie kontakt. Kto wie co z tego będzie? 🙂
  4. Udostępnij wydarzenie Głosuję na Meg! na swojej tablicy lub w swoich kanałach społecznościowych. To pokaże innym, kilka rzeczy:
    a) są takie konkursy i warto brać w nich udział,
    b) kurs liderski to coś czemu warto się przyjrzeć,
    c) młode kobiety to potencjał, który z różnych przyczyn, nie został jeszcze odkryty dostatecznie dobrze.

Głosować mogą wyłącznie osoby posiadające profil osoby na Facebooku, będące obywatelami polskimi i przebywające w momencie głosowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Przybij piątkę!

Już teraz dziękuję Ci za oddany na mnie głos. Razem możemy zrobić coś naprawdę fajnego!